• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • Büyümek gelişmeyi istemekle başlar...
  Müşterilerimize verdiğimiz önem gereği, onları çok iyi dinliyoruz. Sohbet tadında geçecek müşteri talepleri sürecinden sonra kolları sıvıyoruz ve çalışmalara başlıyoruz. En hızlı şekilde web tasarım ve programlama projesinin sorunsuz şekilde bitirilmesini hedefliyoruz. Bu süreç içerisinde dikkat ettiklerimizi şu şekilde sayabiliriz.

  Web site tasarımın özgünlüğü oldukça önemlidir. Kurumsal imaja zarar verecek ve kurumsal kimliğe uymayacak hiçbir çizik bile web tasarım sürecine dahil edilmez.

  Tasarımsal SEO konusuna titizlik gösteriyoruz. Çünkü web sitelerinin arama motorlarında yükselmesi çalışmalarında tasarımda yapılan hatalar dezavantaj yaratabilir. Bunun önüne geçmek için doğru kodlama yapıyoruz.

  Responsive tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Aslında tasarımsal SEO konusunun içerisinde olsa da, artık tek başına bir kriter olarak tasarım hayatına girdi. Mobil cihazlarda da sitelerinizin düzgün çalışabilmesi ve SEO açısından avantaj sağlayabilmeniz, responsive tasarımlarla mümkündür.

  Tasarım ve programlama tamamlandıktan sonra kontrollerin yapılması çok önemlidir. Menü ve sayfaların düzgün çalışıp çalışmaması ve güvenlik açıkları kontrol edilir.

  Sitede ziyaretçilerin aradığını bulması gerekir. Ziyaretçi deneyimini arttıracak bir tasarım kurum imajına zarar verebilir. Bu nedenle site içerisinde ziyaretçi deneyimini arttıracak çalışmalara dikkat edilir.

  Etkili içerikleri kullanılmasına özen gösterilir. Sitede verilen mesajın ziyaretçi tarafından anlaşılması ve benimsenmesi gerekir.

  Tasarım süreci ve programlama aşamasında kesinlikle arama motoru dostu yazılım ve tasarım dilleri kullanılır. HTML 5, CSS 3 gibi teknolojilerden faydalanılır. JavaScript ve CSS dosyalarının düzgün kodlanmasına dikkat edilir. Böylece site açılma hızında da avantaj sağlanır.

  Her zaman müşterilerimize en iyisini sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, eşsiz ve benzersiz tasarımlarla web tasarım ve programlama hizmetini sunuyor.