• [email protected]
  • +90 (212) 512 12 49
  • İmajınızı sosyal alanlarda da koruyun...
    Sosyal medya yönetimi, hızla gelişen internet sektörü içerisinde markanızın hedef kitlenize ulaşabilmesi için zorunluluk haline gelmiş ve sosyal medya kanallarınızın koordinasyonu olarak özetlenebilir. Sosyal medya sayesinde ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirmeyi daha geniş kitlelere ulaştırabilir, kampanya ve fırsatlarınızın duyurumunu sağlayabilir, hedef kitlenizle iletişiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Çağımızın gereği olarak artık her firmanın sosyal mecralarda ( facebook, twitter, instagram vs) yerini alması gerekir. Sosyal mecralar, marka bilinirliğini bir adım daha öteye taşınması demektir.

    Sosyal medya yönetimi sadece, sosyal mecralarda reklama çıkmak anlamına gelmez. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle daha samimi bir iletişim kurmak, doğrudan şikayet ve önerileri almak, marka ve müşteri bağını oluşturmak veya tüketicilerin ne istediğine ne dediğine kulak vermek için önemli bir fırsattır. Ayrıca doğru bir sosyal medya yönetimi sayesinde, markanızın paylaşılması ve önerilmesine de vesile olur. Sosyal medya da paylaşılan iyi bir içerik kullanıcıların da bu içeriği paylaşması buda çığ gibi büyüyen bir iletişim kanalı ve yeni müşteriler anlamına gelir.

    Grafilink olarak, sizin için sosyal medya analizini yapıyor, doğru hedef kitleye, doğru mesajları, doğru zamanda vermenizi sağlıyoruz. Yapacağımız çalışmalarla, markanıza duyulan sempatiyi artırıyor, ve bir marka müşteri bağı oluşturuyoruz. İşin de uzman çalışanlarımız ile birlikte ilgi çeken içerikleri üretiyor, şirketiniz adına müşterilerinize söylemek istediklerinizi doğru yöntemlerle ulaştırıyor, alınan geri dönüşlerle sağlıklı bir iletişim sağlıyoruz.