• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • Renkler, şekiller, amblemler, logolar...
  Profesyonel grafik tasarım ekibimizle logo tasarım çalışmaları yapıyoruz. Özgün ve günümüz tasarım teknolojisiyle hazırlanan logolar sayesinde kurumsal kimliğiniz daha ön planda olacak. Tamamen size özgü yapılacak çalışmaları isteklerinize en uygun şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. İstannulda’da birçok müşterimize vermiş olduğumuz hizmetin sınırlarını genişleterek, logo tasarımı konusunda ki kalitemizi tüm Türkiye’ye yayıyoruz. Şimdi daha iyisine sahip olma zamanı…

  Logo Tasarım Süreci

  Kaliteli ve etkileyici tasarımların sırrı, yetenekli bir ekibin varlığıyla mümkün olur. Bu nedenle grafik tasarım alanında kendisini yetiştirmiş, sanatsal yetenekleri olan ekibimizle hizmet veriyoruz. En ideal çalışmaların ortaya çıkması için çalışıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin isteklerinin ne olduğunu anlamamız gerekiyor. Bu nedenle ofisimizde veya telefonla güzel bir sohbet gerçekleştiriliyor. Böylece müşterilerimizin logo tasarımından beklediği verim ve fayda not ediliyor.

  Daha sonra müşterilerimizin sektörü ve müşteri kitlesi hakkında da araştırma yapılıyor. Sektörün dinamiklerini yansıtan ve müşterilerin aklında kalıcı logonun ortaya çıkması bu şekilde sağlanmış oluyor. Etüt çalışmalarından sonra çizimler başlıyor. Her aşamada müşterilerimizle kontak halinde hareket ediliyor.

  Farkımız kalitemizde saklı…

  Logo tasarım ekibimiz, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir. Bu sebeple tasarımlarını hassas çalışarak, özgün logolar tasarlıyor. Logolarınızın özgün olması marka tescil işlemlerinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda bir ikazı, logo tasarım sektöründeki deneyimlerimize dayanarak ifade edelim. Profesyonel ajanslar dışında kişilerle çalışacak olmanız, logo tasarımlarınızın özgünlüğünü etkileyecektir. Buda marka tescil işlemlerinin olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır.

  Sadece markanızın tescili değil, kurumsal kimlik imaj ve prestijinizde zarar görebilir. Profesyonel ajanslarla çalışmanız halinde bu gibi arızi durumlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Firmamız, isteklerinize uygun, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşteri aklında kalabilecek sembollerin kullanıldığı logo tasarımları için sizleri bekliyor.

  Logo değerlidir

  Logo firmaların ayrıştırıcı sembollerinden birisi konumundadır. İmaj kültürünün günümüz ticari değerleri arasında öneminin herkes farkındadır. Bu kültürün müşteriler tarafından benimsenmesini sağlayacak ilk etken logodur. Bu sebeple logoların alelade değil, profesyonelce tasarlanması elzemdir. Bazı logo tasarımcıları klasik sembol ve işaretlerle logonun itici olmasına sebep olurlar. İnşaat firması için inşaat sembolünün kullanılması gibi. Bu tür tasarımlar kesinlikle doğru değil ve vektörel bir çalışmayı ifade ettiğinden dolayı özgünlüğü söz konusu olmaz.

  Logo tasarım ekibimiz, değerlerinizin farkındadır. Vitrininizi süsleyecek logo tasarımları için iletişime geçebilirsiniz.