• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • Olmak ya da olmamak... İşte bütün mesele bu
  Google optimizasyonu (Seo Uzmanlığı) nasıl yapıyoruz?

  Seo Uzmanlığı çalışmalarında hedeflenilen anahtar kelimelerde üst sıralarda olmak, daha fazla satış yapmanız anlamına geliyor. Ancak bunun o kadar basit olmadığını söylemek gerekir. İnternet üzerinden alışveriş artmaya başladıkça birçok firma işini internete taşımış ve herkes internet üzerinden hedef kitleye ulaşmanın yollarını araştırıyor. Buda SEO’da rekabeti oldukça kızgın hale getiriyor. Anahtar kelimeler üzerinden birçok kişinin yükselmek istemesi ancak bunu yanlış yöntemlerle yapmaya çalışması büyük zararlar doğuruyor. Bu nedenle SEO DANIŞMANLIĞI çalışmalarının SEO uzmanları tarafından yapılması gerekiyor.

  Firmamız, deneyimli SEO uzmanlarına sahip bir ekiple, sitenizin analizini yapıyor ve SEO stratejisini hazırlıyor. Uygulanacak SEO yöntemlerinin doğal ve organik olması, daha iyi sonuçların alınmasını sağlıyor. Bazı SEO firmaları, Google arama motorunun sevmediği yöntemlere başvurarak, sitelerin ceza almalarına sebep olabiliyorlar. Bu nedenle SEO çalışmalarının meyve vermesinin ve fayda sağlamasının tek yolu doğal yöntemlerle sitenin yükselmesini sağlamaktır.

  Site içi ve site dışı SEO

  İlk olarak site içi SEO çalışmaları yapılmaktadır. Böylece sitede Google algoritmalarına uygun olmayan içerik, başlık ve anahtar kelimeler düzenlenmektedir. Aynı zamanda tasarım ve kodlama hataları da ortadan kaldırılarak, SEO uyumlu hale getirilmektedir. Daha sonra siteyi ifade eden en iyi anahtar kelime tespitleri yapılmaktadır. SPAM ve kırık linkler tespit edilip temizlenmektedir.

  Site dışı SEO çalışmalarında rakip analizine de önem verilmektedir. Rakiplerin odaklandıkları anahtar kelimeler, backlink analizleri, sosyal medya çalışmaları ve daha birçok unsur dikkate alınarak site dışı SEO çalışmaları tasarlanır ve rakiplerden bir adım önde olacak taktikler geliştirilir. Bu taktiklerin organik ve doğal olmasına dikkat edilmektedir.

  Bizimle bir adım önde olun.

  Firmamız, müşterilerimizle yapılan görüşmeler neticesinde en iyi SEO stratejilerinin hazırlanması adına aylık, dönemsel veya yıllık sözleşmeler imzalayabilmektedir. Böylece her zaman yenilenen Google algoritmalarına uygun çalışmalar gerçekleştirilerek, sitelerin dinamik kalması sağlanmakta ve rakiplerinden önde olması hedeflenmektedir.

  Müşterilerimizin satışlarını arttırmak adına Google optimizasyon çalışmalarını sosyal medya pazarlama, içerik pazarlama, Google Adwords ve planlanan diğer reklam çalışmalarıyla beraber yürüterek, daha iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Böylece Google sıralamalarında yükselmek için geçecek zaman içerisinde hedef kitleye de reklamlar ve sosyal medya sayesinde ulaşılmış oluyor. Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselme gerçekleştiğinde, müşteri satışlarında fark edilebilir bir artış sağlanmaktadır. Bugün internette gerçekleşen satışların çoğu organik sonuçlardan gelmektedir. Bu nedenle Google optimizasyon çalışmalarına her firmanın ayrı bir ehemmiyet vermesi gerekir.