• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • Gerçeğe en yakın renkler sunmaya gayret ediyoruz.
  Görselliğin giderek önemli bir hale geldiği zamanımızda, her firma görsel tanıtım materyallerine önem vermelidir. Bunların arasında en önemlisi ürün fotoğraflarıdır. E-ticaret sitesinden e- kataloglara kadar kullanılan ürün fotoğraflarının doğru şekilde hazırlanması gerekir. Bunun için profesyonel fotoğraf ekibimiz endüstriyel fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Yetenekli ve eğitimli ekip tarafından yapılan çekimler en kısa sürede tamamlanmaktadır.

  Endüstriyel Fotoğrafçılık & Açık Hava Fotoğrafçılığı

  Amatör fotoğrafçılar ürünlerinizi çekerken paraflaş, reflektör ve diğer cihazlarının hususiyetlerine dikkat etmezler ve gelişi güzel çekimler yaparlar. Aynı zaman her ürün için aynı çekim sistemlerini kullanarak hataya düşerler. Halbuki her ürün kategorisi için farklı çekim sistemleri söz konusudur. Fotoğraftan istenilen mesajı alabilmek ve net bir görünüm elde edebilmek için ürün özelliklerinin de dikkate alınarak fotoğraf çekimi gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yapılan çekimler profesyonel olmayacaktır. Buda fotoğrafın kullanılacağı tanıtım mecrasında amatör görünümün söz konusu olmasına neden olacaktır. Kurumsal bir firma için amatörce gerçekleştirilmiş olan çekimlerin hepsi imaj kaybı demektir. Bu gibi arızi durumlar söz konusu olmaması adına işin ehli kişilerden hizmet alınması gerekir. Konya fotoğraf çekim ekibi, endüstriyel fotoğraf çekimi ve Açıkhava fotoğraf çekimi alanlarında uzmanlardan oluşmaktadır. Ürünlerinizin her konsepte çekimi profesyonelce gerçekleştirilmekte ve gerekli programlar kullanılarak, profesyonel görünüm tam anlamıyla elde edilebilmektedir.

  Bir içerikten daha fazlası için fotoğraf

  Günümüzde görselliğin giderek önemli olduğunu söylemiştik. Gerçektende insanlar içerikleri okumaktansa görselleri incelemeye daha yatkınlardır. Zaman kaybetmek istemeyen her müşteri, fotoğrafın çekiciliğine bakarak ürün hakkında kanaat elde etmeyi ve belki daha sonra ürün hakkındaki bilgileri okumayı seçer. Dolayısıyla ürün fotoğrafını çekici bulmayan bir müşteri, ürün hakkındaki açıklayıcı içeriği de okumadan siteden ayrılacaktır.

  Bu durum düşünüldüğünde bir firmanın kullandığı görseller müşteri kazanmayı ve kaybetmeyi etkileyen bir unsur anlamına gelir. Firmamız, bunun farkında ve bilincinde olarak fotoğraf çekimlerinde hataya yer vermeden çekimleri tamamlar ve en kısa süre içerisinde çekimlerin sonlandırılmasına önem verir. Siz de profesyonel anlamda fotoğraf çekimlerine ihtiyaç duyuyorsanız Konya fotoğraf çekim ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

  En yeni teknolojiler

  Fotoğrafçılık giderek gelişiyor ve daha iyi fotoğrafların ortaya konulması adına teknoloji gelişiyor. Firmamız bu gelişmeleri yakından takip ederek, en iyi fotoğraf ekipmanlarını kullanmaya ve müşterilerine her zaman daha iyisini sunmaya gayret etmektedir. Firmamız, yeniliklerin kazandırdığı fayda ve verimi hızlı şekilde müşterilerine yansıtmayı ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle en iyi çekim yöntemlerini kullanmakla beraber, en iyi fotoğraf editör programları ve çekim ekipmanlarını da kullanarak kaliteli çekimlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Fotoğraf çekimi ekibi, ekipmanları ve sanatsal yetenekleriyle Konya fotoğraf çekimi ekibiyle daha profesyonel! Kaliteli ve müşterilerinizin beğeneceği çekimler için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz.