• [email protected]
 • +90 (212) 512 12 49
 • E-Ticaret Sistemleri
  E-ticaret sitesi tasarım ve programlama
  İşletmelerin e-ticarete olan geçişleri giderek hızlanmaktadır. Klasik işletmelerin işlerini elektronik ortama taşımaları satışlarının artmasına ve yeni müşteriler kazanmaya sebep olmaktadır. Bu aşamada elektronik ortamda güvenli alışveriş yapılmasını sağlayacak e-ticaret altyapılarının kurulması gerekmektedir. Eğer doğru bir e-ticaret sitesi tasarımı ve programlaması söz konusu olmazsa, internette taşınılan işten beklenilen faydanın sağlanması mümkün olmayacaktır. Birçok kişi, e-ticarete büyük heveslerle geçiş yapmaktadır ancak doğru tasarım ve programlama altyapısı eksikliğinden dolayı başarı sağlayamamaktadır. E-ticaretin başarılı olmasındaki unsur, güvenlik gereksinimlerini karşılayan bir altyapının mevcut olmasıdır. İnternette yapılan alışverişlerde müşteriler site güvenliğine dikkat etmektedir. Buda sitenin tasarımının profesyonelliğinden, SSL sertifikasının varlığına kadar kontrol edilerek sağlanmaktadır. Kötü tasarımlı sitelerden müşteriler alışveriş yapmamaktadır. Bu nedenle e-ticaret sitelerinin tasarımları profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Programlama işi daha önemli olduğu için bu hususta kesinlikle tecrübe ve deneyimine sahip kişilerden destek alınması gerekmektedir. E-ticaret sitesi tasarım ve programlama ekibimiz, uzun süredir bu işi yapmaktadır. Birçok projeyi başarılı şekilde tamamlamış ve teslim etmiştir.

  Günümüz e-ticaret sistemlerine uygun çözümler İnternetten alışveriş giderek tercih edilmeye başlıyor ve elektronik ticaret pazarı giderek büyüyor. İşletmenizin karlılığını arttırmak ve mevcut e-ticaret sitenizin verimliliğini yükseltmek adına yeni tasarımlar gerekiyor. Bu kapsamda firmamız, e-ticaret site tasarımlarını en son tasarım teknolojilerini kullanarak yapıyor. Kurumsal kimliğinize tamamen uygun çalışmalar çıkarıyor. Kullanıcı deneyimine önem vererek, müşterilerin rahatça dolaşabilecekleri ve ürünleri gezebilecekleri sistemler hazırlıyor.

  Hatasız programlama
  Programlama kapsamında güvenlik oldukça dikkat edilen hususlardan birisidir. Bu nedenle hatasız programlama yapılması gerekiyor. firmamızda çalışan tüm yazılım ekibimiz, deneyim ve tecrübeleriyle hatasız bir programlama gerçekleştiriyor. Yapıla programlama işleminden sonra kontrol yapılarak, güvenlik açıklarının olup olmadığından emin olunuyor.

  Responsive tasarımlar
  E-ticaret sitelerinize mobil kaynaklardan da ziyaretçi ve müşteri gelecektir. Kullanıcı deneyimini arttırmak adına responsive tasarımların yapılması, mobilden gelen müşterilerin sitede daha iyi dolaşabilmelerini sağlayacaktır. SEO açısından da ehemmiyetli olan bu durum müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmektedir. Tasarımsal SEO konusunda birçok konuya dikkat eden ekibimiz, özellikle mobil uyumluluk kriterine özen göstermektedir.